1/2 Кубка України 2016: «Біличанка НПУ» виходить у фінал! / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»
                  Гість | Вхід

20.03.16
1/2 Кубка України 2016: «Біличанка НПУ» виходить у фінал!
Футзалістки з Ірпеня здобувають потрібну перемогу у матчі-відповіді півфіналу і виходять до фіналу змагань
кубок Украины 2016, 1/2 финала, женский футзал, жіночий футзал, Україна, футзал, АФУ, Злагода, кубок, Біличанка

У Києві завершився матч-відповідь 1/2 фіналу розіграшу Кубка України з футзалу між "Біличанкою-НПУ" та дніпропетровською "Злагодою".
Нагадаємо, що перший матч цього протистояння, який відбувся у Дніпропетровську, завершився на користь ірпінчанок – 6:4.

Зустріч старих знайомих, порівняно з першим матчем, видалася менш результативною. До першого взяття воріт глядачі чекали аж 16 хвилин, після чого трибуни зірвалися оваціями - свій момент реалізувала Ігнатенко Маріанна. Не пройшло хвилини, як біличанки подвоїли рахунок. Блискучу атаку розпочала воротар "біло-зелених" Наталія Бесідовська, яку не менш ефектно завершила Дарія Зеленська - 2:0. До речі, в попередньому моменті саме Зеленська стала асистентом гольової атаки.

Другий тайм для обох команд став вже з елементами тренування - ірпінчанки експериментували зі складом і награвали тих, хто рідко з'являється у складі, а ось дніпрянки вже з середини другого тайму почав награвати п'ятого польового. Це принесло свій результат аж під занавіс матчу, коли одну з атак реалізувала Аслаханова. Але до цього, на 31 хвилині, своє слово сказала Анна Шульга, яка збільшила рахунок до 3:0 на користь "Біличанки-НПУ".

Отже, дві перемоги 6:4 і 3:1 виводять команду Володимира Колка до фіналу Кубка України, який відбудеться 14 травня 2016 року.

Беличанка КоцюбинскоеЗлагода Дніпропетровськ
Біличанка НПУ (Ірпінь) - Злагода (Дніпропетровськ) - 3:1 (2:0)
Жіночий футзал. Кубок України 2016, 1/2 фіналу. Матч-відповідь
19 березня 2016. Київ. СК "НПУ Арена".

Голи:
Ігнатенко 16, Зеленська 17, Шульга 31 - Аслаханова 38

Біличанка НПУ: Мельничук, Бесідовська - Ігнатенко, Сидоренко, Павленко (к), Шульга, Васковець, Коденець, Поліщук, Зеленська, Соломаха, Марченко, Дулуб, Мартинюк
Тренер – Колок Володимир.

Злагода: Свинаренко - Соболєва (к), Тараканова, Аслаханова, Чорна, Музика, Сумарокова, Литвин, Митрофанська
Тренер - Кудзієва Олена.

Арбітри - Скоропад В., Каркаєв Д. (Київ)

SUPPORT OFFICIAL WEB-SITE:

«Беличанка» приглашает к сотрудничеству!

Теги: Кубок, футзал, женский футзал, кубок Украины 2016, АФУ, україна, Біличанка, жіночий футзал, Злагода, 1/2 финала
    Головна » 2016 » Березень » 20 » 1/2 Кубка України 2016: «Біличанка НПУ» виходить у фінал!

НПУ им. Н.П.Драгоманова Природне джерело ТМ «Причиста» Ера Медіа Громадська організація «АДВОКАТ» ПРАВОЗАХИСНА ГРУПА Громадська організація «Нові обличчя» Транспортная компания ООО Транс Групп газета Украинский футбол Всеукраїнське громадське об'єднання ПРАВДА